Romantická noc

Romantická noc

v největší posteli v Čechách

Která žena by alespoň jednou nechtěla dostat dárkem výlet, kdy po příjezdu na útulný penzion s pozitivním názvem „POHODA“ přijde do pokoje osvětleného pouze světlem svíček (načasování dle Vašeho telefonického pokynu), z CD přehrávače hraje tichá hudba, na stole stojí váza s květinami, vychlazený sekt a mísa s ovocem.

V pokoji je samostatná koupelna(sprchový kout), kožená sedací souprava, psací stůl ale hlavně postel s úctyhodnými rozměry 3,5 x 3,2 m, do které Vám v domluveném čase doneseme bohatou snídani. K dispozici jsou župany, samozřejmostí pak minibar, WIFI připojení , TV, CD a DVD přehrávač. Zaparkujete u nás zdarma a díky vynikající poloze penzionu přímo v centru města, máte širokou škálu možností , kam vyrazit.
Po předchozí domluvě Vám zajistíme různé doplňkové služby, dle Vašeho přání např:

  • solárium 50 m
  • Thajské masáže 400 m
  • bowling 50 m
  • solná jeskyně 300 m
  • fitness 2 km

Cena tohoto balíčku je 2.790,- Kč a zahrnuje 1x ubytování, 1x sekt, 1x ovocnou mísu, svíčky a snídani na pokoj pro dvě osoby. Při prodloužení pobytu na další noc Vám bude poskytnuta sleva 10% na ubytování.

Všechny balíčky lze objednat osobně na recepci penzionu, nebo objednat přes e-mail hotelové recepce penzion.pohoda@damping.cz