Aktuálně

V Penzionu Pohoda Trutnov se nudit nebudete. Máme pro Vás tipy na zajímavé regionální, sportovní i kulturní akce !

Svátek Sv. Valentýna je už za dveřmi a proto překvapte svou drahou polovičkou nejromantičtějším večerem jaký kdy zažila.

Přijďte posedět v pátek 1. 3. 2013 do naší sklepení restaurace, celý večer Vám bude zpříjemňovat živá hudba.

Zveme Vás k příjemně strávenému velikonočnímu pobytu do našeho penzionu - ještě stále jsou volná místa pro Vás či celou Vaší rodinu.

Penzion Pohoda a přátelé dobrého vína o.s. Vás srdečně zvou na další, v pořadí již 9. ročník oblíbených Vinařských slavností v Trutnově.

V sobotu 4. května 2013 vyvrcholí v centru Trutnova 8. ročník originálních městských dračích slavností. Vrcholem dopoledního programu bude mohutný průvod s draky, které vyrobily převážně děti trutnovských škol, ale zúčastní se i výpravy z jiných měst.

Akrobati, žongléři, klauni i herci rozvíří již potřetí atmosféru města Trutnova. Mezinárodní festival nového cirkusu Cirk-UFF vtrhne do podkrkonošské metropole již tradičně o prvním červnovém víkendu.

Další ročník populárního Pivofestu, letos už desátý, se uskuteční v sobotu 8. 6. Místo konání se nemění - Vy, kteří máte rádi dobré pivo, dobrou hudbu a dobrou zábavu, doražte na trutnovské Krakonošovo náměstí.

Metalový festival jedinečný svého druhu opět v Trutnově 4. - 8. 7. 2013

Víkend, ve kterém budou zdarma zpřístupněny památkové objekty v Trutnově a na Trutnovsku.

Víkendová akce - přijďte na večeři o dvou chodech a zapijte to pivem za 99 Kč!